20:57 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Gjendet Remzije Mustafa, kjo është gjendja e saj

Raportohet se është gjetur gruaja që po kërkohej që disa ditë, Remizje Mustafa nga Prishtina.

Ajo është gjetur e gjallë dhe s’ka ndonjë problem të rëndë shëndetësor, shkruan Indeksonline.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, ndërsa familjarë të zonjës, thanë për Indeksonline që ajo është shëndosh e mirë.

/Indeksonline/

Mos i humb