11:32 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Gjërat e bezdisshme që bëjnë nervoz secilin (Foto)

Pa marrë parasysh se sa i qetë jeni, ka disa gjëra në jetë që janë jashtëzakonisht të ‘çmendura’.

Si mund të qëndroni të qetë kur letra e gazit shkrihet në gishtërinjtë tuaj, sandviçi juaj bie në copa, apo ju prisni laps kur përpiqeni të mprehni atë? Dhe këto janë vetëm disa gjëra të bezdisshme, shkruan Bright Side, transmeton Indeksonline.