16:56 / E Martë, 16 Janar 2018 / indeksADMonline

Gjërat që nuk të interesojnë pas moshës 30-vjeç

Kur je adoleshente deri në të njëzetat, çdo gjë e përjeton më shumë se në çdo moshë.

Por, ndërsa vazhdon të rritesh, nuk je më aq e interesuar për të gjitha gjërat dhe për të qenë në krye të listës.

Këto janë 10 gjërat që nuk të interesojnë më pasi ke kaluar 30 vite jetë.

-Të jesh e dobët

-Mendimet e të tjerëve për ty

-Festat e ditëlindjeve

– Fiksimi për shpirtin binjak

– Krahasimi i jetës sate me atë të të tjerëve

– Depilim gjatë gjithë kohës

– Dalja çdo fundjavë

-Frika e vazhdueshme se mund të dështosh

-E fiksuar pas çdo trendi në gjithçka

-Trendet më të reja të modës nuk kanë më rëndësi

Temat: