19:54 / E Premte, 23 Shtator 2022 / Gjelbrim

Gjermania – Hungaria, këto janë formacionet zyrtare

Gjermania dhe Hungaria do të përballen sonte ne ”Red Bull Arena”.

Ndeshja është e vlefshme për Grupin 3 në Ligën A të Ligës së Kombëve, shkruan Indeksonline.

Ndeshja e parë mes këtyre kombëtareve kishte përfunduar me rezultat të barabartë 1-1.

Ndeshja do të nis në ora 20:45 dhe këto janë formacionet zyrtare:

Gjermania: Ter Stegen, Hofman, Sule, Raum, Rudiger, Kimich, Gundogan, Muller, Sane, Gnabry, Werner.

Hungaria: Gulacsi, Orban, Fiola, Szalai, Lang, Schafer, Szoboszlai, Szalai, Nagy, Kerkezm Gazdag./IndeksOnline/

Gjemania