14:30 / E Enjte, 12 Prill 2018 / indeksADMonline

Gjest madhor i banorA�ve, shikoni si i shpA�tojne 8 kA�lyshA�t dhe nA�nA� e tyre (Video)

BanorA�t e njA� qyteti kanA� shpA�tuar 8 kA�lyshA� dhe mamanA� e tyre.

Ata ishin munduar pA�r rrafsh 3 muaj qA� t`i nxirrnin prej njA� strofulle, shkruan Indeksonline.

Duke mos hequr dorA�, banorA�t arritA�n tA� merrnin kA�lyshA�t dhe nA�nA�n e tyre pA�r t`iu mundA�suar njA� ambient mA� tA� mirA�.

Nga 8 kA�lyshA�t, 5 ishin vajza kurse 3 ishin djem, transmeton Indeksonline.

NA� videon e mA�poshtme mund tA� shihni se si ndryshuan ata kur u rritA�n dhe sa tA� kA�ndshA�m u bA�nA�./Indeksonline/