20:47 / E Diele, 20 Shtator 2020

Gjiko dhe Elita po bëhen prindër përsëri, zbulojnë gjininë e fëmijës

Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen prindër përsëri.

Edhe pse Elita u mundua ta fshehë shtatzëninë e dytë, sonte çifti e bënë të ditur gjininë e fëmijës që po presin.

Është vajzë dhe do të bëhet motra e Zëri-t, që është djali i tyre i parë, transmeton Indeksonline.

Padyshim se Elita duket për mrekulli, e së bashku duken një familje mjaftë e mirë./Indeksonline/