20:35 / E Mërkurë, 05 Tetor 2022 / AR

Gjiko e Elita hapin biznesin “Gjiks&Chicks”

“Gjiks&Chicks” është risia e fundit në Prishtinë.

Restoranti ka një menu të pasur me shumëllojshmëri ushqimesh të përgatitura me profesionalizëm e më shumë delikatesë.

“Gjiks&Chicks” ka filluar punën ditën e sotme e që në ditën e parë kishte interes të madh.

Në rrugën “Kasem Haxhi Murati”, në lagjen Arbëri numër A5, iu pret vendi adekuat për ushqim të shijshëm.

Pronar i këtij restoranti është reperi i mirënjohur, Asdren Gjikolli- Gjiko si dhe gruaja e tij Elita Rudi./Indeksonline/

No description available.