15:30 / E Enjte, 05 Dhjetor 2019 / indeksADMonline

Gjiko, Elita dhe Zëri, të lumtur pranë njëri-tjetrit

Moderatorja e njohur shqiptare Elita Rudi dhe reperi Gjiko, tanimë janë prindër të një djali, që e kanë quajtur Zëri.

Së fundmi përmes një video të publikuar nga Elita, shihen së bashku me Gjikon dhe Zërin duke realizuar një klip të shkurtër në prag të festave të fundvitit, shkruan Indeksonline.

Zot faleminderit për Gjikon dhe Zrin tim që janë jeta ime, ata të cilët sigurohen që çdo cep i zemrës time të mbushet plot dashuri aq shumë sa të më buzëqesh dhe shpirti nga lumturia. Të dua burri im që ndonjëherë për të më bërë qefin del edhe jashtë kornizave tua edhe të dua Zëri im që na dha kuptimin e jetës, je bota e nanës dhe babait. Faleminderit”, ka shkruar Elita në mbishkrimin e kësaj videoje të bukur që ka ndarë me fansat momentet më të lumtura. /Indeksonline/

View this post on Instagram

Zot faleminderit per @gjikotheflyboy dhe Zeri tim qe jane jeta ime , ata te cilet sigurohen qe cdo cep i zemres time te mbushet plot dashuri aq shume sa te me buzqesh dhe shpirti nga lumturia. Te dua burri im qe ndonjehere per te me bere qefin del edhe jasht kornizave tua dhe te dua Zeri im qe na dha kuptimin e jetes♥️ je bota e nanes dhe babit (⭐️🍇🍒🍭🍩🧁🍰🍧) Faleminderit @rezartashkurta dhe @heracompany_prishtine qe permes ksaj video ne ne te ardhmen mund te ja tregojm Zerit vitin e pare te festave te tij ne menyren me te mire te mundshme . Jeni te jashtzakonshem dhe shume profesional na keni bo mu ndi sikur te ishim ne shtepine tone ♥️. Faleminderit @sellmakasumoviq @kacilleshi qe gjithmone kujdesni per mua qe me u dok gjithmone bukur qe plot 10 vite 🌷 #myforeverteam

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on