15:14 / E Diele, 28 Qershor 2020 / indeksADMonline

Gjiko me urim special për bashkëshorten!

Reperi i njohur Asdren Gjikolli apo siç njihet ndryshe si Gjiko, tash e një kohë është i martuar me moderatoren Elita Rudi.

Madje ata janë prindër të një djali, që e kanë pagëzuar me emrin Zëri.

Së fundmi Elita ka festuar ditëlindjen me ç’rast ka marrë urime të ndryshme.

Ska se si të mungoj edhe urimi nga burri i saj Gjiko i cili ka bërë një dedikim special për të.

Urime ditëlindja dashuria e jetës sime, nëna e fëmijës tim dhe rrahja e zemrës sime”, ka shkruar ai.
/IndeksOnline/