12:33 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Gjilan, arrestohen tre meshkuj në një motel, kryen marrëdhënie seksuale me një të mitur

Janë arrestuar tre meshkuj në Gjilani, pasi të njëjtit u gjenden në një motel.

Sipas policisë tre të dyshuarit janë gjetur së bashku dhe dyshohet se kishin kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

“Gjilan 22.10.2020 – 22:00.  Janë arrestuar tre të dyshuar m/k, pasi që të njëjtit janë gjetur në një motel së bashku me viktimën f/k, e mitur, me të cilën dyshohet se kishin kryer marrëdhënie seksuale. Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të PK./Indeksonline/