10:15 / E Martë, 12 Shkurt 2019

Gjilan: S’ia ktheu borxhin, rrahet një person dhe i merret vetura

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili ndaj viktimës mashkull K/Shqiptar duke përdorur dhunë fizike ia kishte marrë veturën me arsyetim se viktima ia kishte pasur një borxh të mëhershëm.

I dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje. /Indeksonline/