17:29 / E Diele, 10 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Gjilanasja e bukur e me linja seksi, që është pjesë e qeverisë Haradinaj! (Foto)

Në Qeverinë e Kosovës përpos meshkujve ka edhe femra mjaft të zonja dhe shumë të bukura.

Njëra ndër to është edhe Bezi Osmani, e cila punon si asistente në zyrën e kryeministri të vendit, Ramush Haradinaj.

Osmani më parë ishte pjesë e punëtorëve në selinë e AAK-së në Prishtinë, teksa sot është pjesë e Qeverisë së Kosovës.

Gjilanasja sot ka shkëlqyer në hollin e Kuvendit të Kosovës, me një elegancë të shtuar dhe me shumë stil./Indeksonline/