17:49 / E Diele, 12 Korrik 2020 / Ensar Ramadani

Gjilani – Drenica, pjesa e parë përfundon me këtë rezultat

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së Superligës në mes të Gjilanit dhe Drenicës.

Vendasit janë duke fituar me rezultat 2-0, shkruan Indeksonline.

Të dy golat në këtë sfidë u shënuan nga Keita Razak në minutën e 18-të dhe 33-të.

Kishte edhe një penallti që u anulua për Hajdarin për shkak të ndaljes para se të gjuaj. /IndeksOnline/