13:04 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Gjirafa sulmohet nga luanët, vetëm dy orë pasi u lind

Një video zemërthyere tregon se si luanët mbysin një gjirafë vetëm 2 orë pasi u lind.

Nëna e gjirafës së vogël shihet duke qëndruar pranë saj, përderisa e vogla mundohet të qëndrojë në këmbët e veta.

Por, pastaj një luan dhe luaneshë vijnë nga dalë dhe e sulmojnë të voglën duke e coptuar./Indeksonline/