10:10 / E Shtunë, 18 Maj 2024 / A. M.

Gjysmë milion klikime ende pa u bërë 24 orë, kënga e Luizit dhe Getit!

Getoar Selimi apo si njihet për publikun Geasy, ka bashkuar forcat me Luzin Ejllin për të sjell një projekt të ri muzikor.

“Ding Ding”, quhet kënga më e re e dyshes.

Për tekstin u kujdes Geasy.