09:21 / E Hënë, 19 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Gjyste Vulaj pa stil dhe shije, duket si adoleshente

Ndonëse jo shumë për sukseset e saj, ajo komentohet më shumë për paraqitjet e saj, veçmas në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Gjyste Vulaj e cila shpesh është kritikuar për stilin e saj.


Së fundmi ajo shfaqet në një bluzë në formë fustani, që s’po i shkon aspak, ku duket pa shije. Madje një veshje e tillë më shumë shkon për një adoleshente./Indeksonline/