11:58 / E Hënë, 19 Nëntor 2018

Goditi një person me makinë në Prishtinë, arrestohet dhe lirohet brenda natës!

Është arrestuar i dyshuari mashkull pasi i njëjti derisa ishte duke lëvizur me makinë ka goditur këmbësorin.

Viktima në këtë rast ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Indeksonline ka raportuar mbrëmë për rastin, në momentin kur viktima u godit nga makina në rrugën ‘Lidhja e Prizrenit’ në Prishtinë./Indeksonline/

Një person goditet nga vetura në Prishtinë

Mos i humb