10:17 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Gold Ag për Kosovën 100 për qind shtet, bashkon forcat me Daut Haradinajn

Shpesh artistet si në vendin tonë, ashtu edhe në gjithë botën bëhen pjesë e botës së politikës.

Kjo është më se e zakontë, derisa ata bëjnë përcaktimin për një subjekt politik, apo edhe një politikan, duke përkrahur atë dhe kauzën e tij.

Edhe reperi kosovar, Gold Ag, është rreshtuar tashmë në Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës.

Ai ka publikuar një instastory duke përkrahur Daut Haradinajn, ku ky i fundit është sërish në garë për deputet./Indeksonline/