18:42 / E Mërkurë, 11 Prill 2018

Google ndryshon dukjen e Gmail

Google e ka gati dizajnin e ri të dukjes së Gmail.

Kompania e njohur ka njoftuar se ka përgatitur një dizajn më ndryshe i cili do të jetë i disponueshëm brenda pak ditësh.

Jozyrtarisht mësohet se dizajni do të jetë më ndryshe me ikonë, ngjyra dhe menu, ndryshim që do të vlejë edhe për platformën mobile. /Indeksonline/