12:58 / E Enjte, 07 Korrik 2022 / GF

Gorenje Department Store, çdo ditë e më afër jush!

Tani edhe në Doganaj – Kaçanik!

Gorenje Department Store vazhdon zgjerimin e aktivitetit të saj edhe në Doganaj – Kaçanik më saktësisht Udhëkryqi Brezovicë – Tetovë.

Qendra zotëron hapësirë mbi 1530m2 dhe është e dizajnuar me standarde evropiane ku ofron ambient të këndshëm, shërbim dhe kualitet të lartë të produkteve.  Hapësira e mjaftueshme për ekspozim të artikujve ju bën të ndiheni komodë gjatë blerjes.

Gorenje Department Store gjithashtu sjell risi ne gamën e elektronikes, me mbi +500 artikuj në goSmart Electronics nga brendet botërore si: Dell, Acer, Asus, Lenovo, Xiaomi, Haylou, Ring, Bloody, Epson e shumë të tjera, duke ju ofruar zgjedhje për të gjitha produktet që keni nevojë.

Ju pret një shërbim cilësor dhe produkte kualitative me super çmime.

Gorenje Department Store ofron një gamë të gjerë të produkteve nga brendet:

GORENJE – Teknik e bardhë,

HISENSE – TV,

Poland Mobilje – Mobilje & Aksesor Mobilje,

goBAU – vegla pune,

GOGO Kids & Toys – Artikuj për fëmijë,

goFit – Artikuj për fitness,

goSmart – Elektronik,

goCasa – Artikuj për shtëpi

 Vendi: DOGANAJ ( KAÇANIK)

 Adresa: Udhëkryqi Brezovicë – Tetovë

Ju mirëpresim,

Gorenje Department Store