09:35 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Grammy Awards 2019 përmes fotografive

Mbrëmë në Londër është mbajtur edicioni i 61-të i Grammy Awards, një nga ngjarjet më të mëdha të muzikës në botë.

Në këtë mbrëmje nuk munguan yjet, ata të cilët edhe morën shkëlqimin e gjithë këtij eventi, që kishte fokusin e mediave gjithandej globit, shkruan Indeksonline.

Përmes disa imazheve të realizuara nga mediat prestigjioze, iu sjellim momentet më të mira dhe të paharruara që i dhanë ngjyrë e emocion këtij edicioni.