15:09 / E Hënë, 30 Janar 2023 / S Z

Grande Blue Fafa me oferta fantastike për Festën e Pavarësisë së Kosovës

Shënimi i përvjetorit të Pavarësisë së Kosovës po ofrohet. E nuk do të mungojë as festa, për këtë ditë kaq të rëndësishme. E për ta bërë këtë festë sa më të veçantë, është kujdesur  “Grand Blue Fafa resort & Spa”, e cila ka bërë përgatitjet, për të gjithë ata që dëshirojnë që kjo festë, të jetë e paharruar.

Andaj për gjithë klientët që vendosin që këtë ditë ta festojnë në një mënyrë krejtësisht të veçantë,  Grand Blue Fafa, ka rezervuar një ofertë fantastike.

 Përveç  tjerash oferta e Grand Blue Fafa, përfshinë dhe muzikë Live nga emra të njohur të muzikës shqipe për dy netë  me radhë me 17 dhe 18 shkurt.

Pavarësia e Kosovës ne  Grand Blue Fafa resort & Spa

Bed Breakfast 

Akomodim + Mengjes + SPA

 3 Ditë / 2 Netë – 78 euro/person

 Half Board

Akomodim, Mengjes, darke, Spa

 3 Ditë / 2 Netë – 89 euro/person

Ne çmim përfshihet :

✅ akomodim ne double deluxe room

✅ mengjesi – darka

✅ spa center , pishine e brendshme jakuzzi , hammam , sauna, banjo avulli , dhome relaxi me kripe , dush emocional

✅ late check out

✅ muzike live date 17 Erida Jusufaj & Ervin Macaj

✅ muzike live date 18 Pro Band & Ganja

✅ miniclub dhe animator per femije

✅ parkim

✅ wifi

☎️ Per prenotime : +355697086352/ +355697067501

🚦Adresa: Golem, Durres, Albania

📲Web: www.fafa.al

📩Email: grandbluefafa@fafa.al