16:17 / E Hënë, 05 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Granit Xhaka momente të ëmbla me bashkëshorten nga Londra

Është një nga çiftet më të komentuara dhe më të pëlqyera të publikut shqiptar.

Bëhet fjalë për futbollistin kosovar, Granit Xhaka dhe bashkëshorten e tj, Leonitën.

Dyshja tashmë janë të njohur për dashurinë e tyre, që nuk hezitojnë ta shprehin as përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi ata po kalojnë disa ditë në Londër, nga edhe kanë postuar një fotografi.

Të përqafuar, duke reflektuar lumturi ata duken mjaftë të dashuruar dhe tejet të ëmbël./Indeksonline/