12:00 / E Premte, 09 Qershor 2023 / L K

Gresa e Andi s’janë ndarë, e konfirmon Vedati

Çifti i Big Brother Vip Kosova, Andi dhe Gresa pak ditë më parë është raportuar se janë ndarë, pasi kishin fshir momentet se bashku nga Instagrami.

Por një gjë të tillë e ka përgjeneshtruar ish-banori i BBVK Vedat Bajrami.

Barjami ka postuar foto në Instastory ku çifti janë parë së bashku dhe duke për mrekulli.