21:38 / E Mërkurë, 28 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Gresa Pallaska me veshje kombëtare, bën bashkë flamurin e Shqipërisë dhe Kosovës

Edhe për aktoren e njohur kosovare, Gresa Pallaska sot ka pasur festë.

Artistja e dhjetëra roleve ka uruar 28 Nëntorin përmes disa imazheve, ku tregon se ajo është një patriote e vërtetë.


Në një odë burrash, veshur me veshje kombëtare Gresa duket fantastike, teksa në njërin krahë mbanë flamurin shqiptar e në tjetrin atë të Kosovës./Indeksonline/