20:02 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Greta Koçi paralajmëron projektin e ri, zbulon detaje

Greta Koçi po kthehet me një projekt të ri.

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në Instagram.

Kënga e re pritet të vije e vizuelizuar edhe me videoklip dhe mban titullin ‘Për ty po pi’.

“Për ty po pi, së shpejti”, ka shkruar Greta duke mos dhënë shumë detaje.

Kujtojmë që kënga e fundit e Gretës është bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur kosovar, Danin ‘Jeta ime’./Indeksonline/

View this post on Instagram

Per ty po pi ? #commingsoon?

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on