00:25 / E Premte, 12 Korrik 2019

Greta Koçi sa keq provokon me gjoksin e saj, e tepron!

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Greta Koçi ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Me anë të një videoje disa sekondëshe ajo ka treguar dukshëm asetet e saj, shkruan Indeksonline.

Greta kësaj radhe qëllimisht ka provokuar me gjoksin e saj. Vlen të kujtojmë faktin se ajo deri më tani ka kryer disa ndërhyrje estetike, dhe se prapë vazhdon të përdor efekte photoshopi vazhdimisht. /Indeksonline/