18:35 / E Mërkurë, 22 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Greta Koçi vjen me këngën “Përsëri” (Foto)

Greta Koçi nesër (e enjte) do të sjellë këngën e saj më të re.

Projekti që mban titullin “Përsëri”, është vizuelizuar edhe me videklip- shkruan Indeksonline.

“Neser do te lancohet kenga dhe klipi im i ri #Perseri Neser do te degjoni muzike nga shpirti…E ndjere dhe e kenduar me zemer ,nga une..per te gjithe ju ?Uroj te jete kenga qe do te godas zemrat tuaja..Jeni gati per neser?”, ka shkruar ajo mbi fotografi./Indeksonline/