12:47 / E Enjte, 26 Prill 2018 / indeksADMonline

Greta Koçi zhgënjyese në këto imazhe! (Foto)

Greta Koçi ka vite në skenë dhe që atëherë argëton publikun me projekte muzikore dhe jo vetëm.

Së fundi, ajo ka publikuar edhe një imazh të sajin në “Instagram”, i cili ishte zhgënjyes për faktin që Greta nuk kishte kursyer grimin.

E mbuluar me shumë grim, ajo e kishte tepruar edhe pse në shkrimin bashkangjitur me imazhin fliste për bukurinë.

“Jeta është përplot pjesë të bukura. Lëre zemrën tënde të jetë njëra nga to” kishte shkruar Greta në këto imazhe./Indeksonline/

Temat: