13:39 / E Martë, 16 Gusht 2022 / B O

Grida Duma publikon foto nga pushimet në bregdet

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka zgjedhur të qëndrojë larg politikës në këto ditë të nxeehta gushti.

Ajo ka nisur pushimet në det, ndërsa e shoqëron mbesa e saj e vogël. Duma ka publikuar një foto me mbesën e saj, të quajtur Illyria, ku shfaqet me një kapele dhe këmishë plazhi në ngjyrë të verdhë.


“Duke ecur me mbesën time të bukur në det! E dashura ime Illyria!”, shkruan deputetja krahas fotos që poston në rrjetet sociale.