23:42 / E Premte, 12 Korrik 2019

Griezmann: Do të mbroj fanellën e Barcelonës me përkushtim dhe angazhim

Griezmann ka folur për herë të parë si lojtar i Barçës, në një video të publikuar nga Barcelona.

E ku ndër të tjerash ai tha se ka ardhur koha për të pranuar sfidën e një destinacioni të ri dhe se fanellën e Barcelonës do ta mbrojë me përkushtim dhe angazhim.

“Është momenti ynë, është rruga jonë”, tha Griezmann./Indeksonline/.