15:24 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Gruaja bën jashtëqitjen në restaurant dhe ua hedh për fytyre punëtorëve (Video)

Një grua ka shkaktuar kaos në një restaurant në një qytet provincial të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ajo pas një konflikti me punëtorët, ka bërë një gjest të pahijshëm, transmeton Indeksonline.

E çmendura, për një moment heq pantallonat dhe e bën jashtëqitjen në prani të klientëve tjerë.

Nuk i mjaftoi kjo, por ajo kapi nevojën e saj me dorë dhe e hodhi në drejtim të punëtorëve.

Nuk dihet arsyeja që e çmendi gruan, të cilën nuk mundi ta ndalte askush. /Indeksonline/