16:44 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Gruaja e Daut Haradinaj ka përjetuar një gëzim të veçantë (Foto)

Lola Haradinaj ka bërë një postim sot në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet shumë e bukur teksa bënë një selfie.

Por ajo këtij postimi ia ka bashkangjitur një urim të veçantë për fansat e saj.

“E premtja e gëzuar” ka shkruar ajo duke nënkuptuar se fundi i ditëve të punës dhe ardhja e vikendit është një lajm i lumtur.

Përndryshe shikoni fotografinë që e ka postuar Lola./Indeksonline/