08:20 / E Diele, 28 Qershor 2020 / indeksADMonline

Gruaja e Justin Bieber, Hailey, shkëlqen në bikini

Gruaja e këngëtarit të njohur Justin Bieber, Hailey Bieber është një modelet e dalluar për bukurinë e saj dhe format trupore.

Biondja nuk heziton që bukuritë e saj ti ekspozoj edhe nëpër paraqitjet që bën në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, ajo ka publikuar pamje ku shihet në plazh në këto ditë të nxehta derisa ekspozon linjat trupore në formën më të mirë.

Kujtojmë që Hailey shquhet për bukurinë e saj natyrale dhe shpesh herë është në fokus të mediave rozë. /IndeksOnline/