11:04 / E Premte, 15 Janar 2021 / M. M

Gruaja e reperit kosovar një nuse me dimia, iu përshtatet ‘adeteve’

Miranda, gruaja e reperit kosovar Lumi B shquhet për stilin e veshjes së saj.

Me kërkesë të ndjekësve të saj, ajo ka publikuar një fotografi me veshje të nuseve, transmeton IndeksOnline.

Vlen të kujtojmë se Miranda dhe Lumi B janë prindër të një djali, pas të cilit janë tejet të dhënë. /IndeksOnline/