12:42 / E Shtunë, 03 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Gruaja e Sabri Fejzullahut lufton vitet, shfaqet si “çikë e re”

Bëhet fjalë për bashkëshorten e njërit nga këngëtaret më të njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu.

Nera këtë herë ka ardhur me imazhe të reja në llogarinë e saj  në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ajo është parë me veshje sportive duke filluar me trenerket, çantën, atletet dhe syzet.

“Ditë e mirë” ka shkruar Nera në këtë postim.

Ndryshe, ajo dukej goxha mirë./Indeksonline/