13:55 / E Enjte, 23 Qershor 2022 / AR

“Gruaja është forcë”, Dafina Zeqiri publikon një bisedë me Vjosa Berishën

Ka ndërruar jetë regjisorja kosovare, Vjosa Berisha.

Lajmin e hidhur e bëri të ditur bashkëshorti i saj, Fatosi, shkruan Indeksonline.

Vdekja e saj është humbje e madhe për kinematografinë kosovare dhe artistët kosovar e përkujtuan me fjalë prekëse.

Edhe këngëtarja, Dafina Zeqiri, publikoi një bisedë me të ndjerën ku i kishte thënë se gruaja është forcë dhe të vazhdoj të shkëlqej.

Më poshtë postimi i plotë/Indeksonline/