15:45 / E Hënë, 12 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Gruaja i bën seks oral një burri për të marr koktej falas në një klub nate (Video 18+)

Një klub nate është “ndezur” kur një gruas iu premtua se do të merrte koktej falas nëse ajo kryente seks oral me një të huaj përpara një turme njerëzisht.

Videoja tregon se gruaja me sa duket kryen këtë akt në një klub në Tomsk, në jug të Rusisë, transmeton Indeksonline.

Ajo shihet duke e kapur për beli burrin dhe duke u ulur në gjunjë përpara tij, përderisa ai kishte veshur vetëm një palë brendshme.

Dëshmitarët thanë se ajo kryente aktin e seksit në mënyrë që të merrte një kartë të anëtarësimit dhe kuponë për tre koktej falas në këtë klub të natës./Indeksonline/

Shikoni pamjet: