16:56 / E Shtunë, 08 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Gruaja me tatuazh në formë kafke që kreu shumë vjedhje

Një grua në Ohajo, 27  vjeçare përmes tatuazhit në fytyrën e saj ka arritur të kryjë shumë vjedhje.

A;yssa Zebrasky ka arritur të vjedh shumë dyqane, mirëpo vështirë se është identifikuar për shkak të tatuazhit në fytyrë.

Tatuazhi si në formë kafke në fytyrën e saj katër hequr vëmendjen.

Alyssa Zebrasky u arrestua të mërkurën në Walmart në Boardman Toënship

Policia gjeti një gjilpërë injeksionale, një substancë të bardhë dhe një pilulë portokalli në çantën e saj./Indeksonline/