18:41 / E Mërkurë, 13 Qershor 2018

Gruaja zë burrin tradhtar, pasi ai “mbetet brenda” dashnores së tij (Video)

Një burrë i akuzuar për tradhti, ishte kapur pasi u mbërthye brenda dashnores së tij, ndërkohë që po bënte seks në një dhomë hoteli në Kenia.

Klientët e hotelit në qytetin Kitale, Trans-Nzoia County, dëgjuan britmat që vinin nga njëra nga dhomat dhe ngritën alarmin.

Pas mbërritjes së policisë ata njoftuan se çifti ishin mbërthyer së bshku dhe mjekët duhej të thirreshin për t’i liruar ata.

Një media lokale raporton se burri ishte në Kitale për biznes dhe kishte lënë gruan e tij në shtëpinë e tyre në qytetin Lodwar.

Pasi turma e madhe u mbledh rreth çiftit kur i panë të mbërthye, u hodhën edhe pamje nëpër rrjetet sociale.

Në këtë mënyrë, gruaja e tij e ka kuptuar për tradhtinë e tij.

Tani ai po akuzohet për tradhti bashkëshortore./Indeksonline/