15:23 / E Diele, 08 Dhjetor 2019

Gruas i hyn akrepi në pantollona gjatë udhëtimit me aeroplan

Një pasagjere femër është tronditur kur ka zbuluar që një akrep kishte hyrë në pantallonat e saj gjatë kohës kur ishte duke udhëtuar me aeroplan.

Ajo u alarmua kur e ndjeu se diçka po e prekte, dhe pastaj kishte filluar edhe të kishte dhimbje në këmbën e saj.

Për një moment akrepi ra nga pantallonat e saj, kurse ajo ishte tronditur nga frika mirëpo u ndihmua nga pasagjerët e tjerë.

Kurse pasi arriti në aeroport asaj ju dha ndihma e nevojshme mjekësore./Indeksonline/.

Mos i humb