13:01 / E Mërkurë, 16 Shtator 2020

Habiti të gjithë me ndryshimin në dukje, Violetë Kukaj tani thekson linjat e turpit

Habiti të gjithë me ndryshimin në dukje, madje fotografitë e saj u shpërndan gjithandej  në rrjetet sociale.

Këngëtarja e muzikës popullore, Violetë Kukaj, po e shfrytëzon për të mirë këtë vëmendjen për të paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Pasi tregoi ndryshimin që ka bërë në dukje e që lehtë e sfidon një femër në të njëzetat, Violeta në një tjetër imazh theksoi edhe linjat e trupit

Këtë herë, këngëtarja e mirënjohur postoi një tjetër fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan të kuq dhe elegant, ndërsa në sy binin format joshëse që ka.

Si foto e tjera edhe në këtë të fundi ajo mori komente të shumta, duke u komplimentuar për paraqitjen.

Ndërkohë, kujtomë se me një pamje të tillë këngëtaren, do ta shohim në projektin e saj të radhës./Indeksonline/