14:41 / E Premte, 23 Korrik 2021 / A K

“Hadid” mban emrin fanella që ia dhuroi Veliaj të dashurit të Duas

Dua Lipa aktualisht ndodhet në Tiranë me familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Këngëtarja pranoi targa me emrin e saj nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i cili i dha dhuratë edhe të dashurit të saj.

“Hadid” mban emrin fanella të cilën Hadid e mori nga Veliaj.