16:11 / E Martë, 27 Shtator 2022 / Andronika

Hailey thyen heshtjen, pasi e akuzuan se ‘vodhi’ Justin Bieberin nga Selena Gomez

Hailey Bieber këmbëngul se ka një “të vërtetë” pas asaj se si nisën lidhjen ajo dhe bashkëshorti i saj, Justin Bieber – dhe kjo nuk e përfshin Selena Gomezin.

Modelja shfaqet në ‘podcast’-in “Call Her Daddy” këtë javë dhe adreson pretendimet se ajo “vodhi” këngëtarin e “Peaches” nga ylli i “Only Murders in the Building”.

“A keni qenë ndonjëherë me Justin në lidhje romantike në të njëjtën kohë me Gomez?”, prezantuesi Alex Cooper pyet në një klip paraprak.

“Kjo është çmenduri. Unë fjalë për fjalë nuk kam folur kurrë për këtë”, përgjigjet Hailey. “Shumë nga përjetësimi dhe urrejtja vjen nga ‘Oh, ti e vodhe atë’.

“Ka të bëjë me njerëzit që e dinë të vërtetën. Sepse ka një të vërtetë”.

Ndërsa Hailey, 25-vjeçare, nuk e ka diskutuar ndonjëherë publikisht në detaje dramën që rrethon miqësinë e saj me Justin, 28-vjeçar, ajo ka dhënë një pasqyrë se si “urrejtja” ka ndikuar tek ajo gjatë viteve.

“Ka kaluar mjaft kohë”, tha Hailey në prill, duke iu referuar se sa kohë ka kaluar që kur Gomez dhe Bieber u ndanë.

Ata u ndanë përgjithmonë në 2018-ën pas vitesh lidhjesh pa ndërprerje, vetëm disa muaj para se Justin t’i propozonte Haileyt.

“Unë jam duke u marrë me biznesin tim. Unë nuk bëj asgjë, nuk them asgjë. Më lini të qetë, të lutem”, vazhdoi ajo në atë kohë, duke theksuar se ishte “e vlefshme” ta linin të qetë, sepse kishte kaluar shumë kohë.

Kliko këtu për ta parë videon