21:03 / E Premte, 23 Tetor 2020

Hajnat profesionistë në Prishtinë, futen në zyrë dhe vjedhin gjitha parat! [pamjet]

Një vjedhje ka ndodhur në rrugën Ilir Konushevci në Prishtinë.

Indeksonline ka siguruar pamjet ku shihen dy hajna profesional duke hyrë me forcë brenda një zyre.

Ata shihen duke vjedhur të gjithat paratë që ishin brenda lokalit.

Më poshtë, pamjet: