15:38 / E Hënë, 05 Mars 2018 / indeksADMonline

Halle Berry, 51 vjeçarja që i la të gjithë pa fjalë mbrëmë në “Oscars” (Video)

Deri më tani janë komentuar dhjetëra yje që parakaluan mbrëmë në tapetin e kuq në kuadër të eventit prestigjioz të filmit “Oscars 2018”. Mirëpo as mediat botërore nuk mundën t’i rezistojnë paraqitjes mahnitëse të aktores Halle Berry, shkruan Indeksonline.


Aktorja edhe pse 51 vjeçare mori vëmendjen e të gjithëve me dukjen e saj. Ajo kishte zgjedhur një fustan tejet të shkurtër, teksa vuri në pah trupin seksi dhe këmbët e gjata.

Halle gjithashtu ekspozoi edhe gjoksin që i duket si i një njëzet vjeçareje./Indeksonline/