14:46 / E Shtunë, 29 Maj 2021 / Ç.Q

Hapet hoteli luksoz “Palace” në Mitrovicë

Mbrëmë është hapur hoteli luksoz në Mitrovicë, “Palace”.

Dy biznismenët e njohur, Burim Fazliu dhe Aziz Kelmendi ishin invesitorët e këtij projekti gjigant, transmeton Indeksonline.

No description available.

Në praninë e qindra personave, u pre shiriti dhe u hodhën fishekzjarret.

No description available.

Pas hapjes së hotelit, u hodhën fishekzjarrë të shumta./Indeksonline/