23:00 / E Mërkurë, 29 Maj 2024 / AR

Hapin llogari false në emër të saj, Sara ka një njoftim për fansat

Ish-banorja e “BBVA” Sara Gjordeni është mjaftë aktive në Instagram.

Asaj i janë shpërndarë video edhe në “TikTok” gjë për të cilën dha një lajm për fansat.

Duke postuar profilin e një llogarie e cila mban emrin e saj shkroi: “Ky account nuk eshte i imi edhe pse i shkokan video nga 1.ca million views”.

Kujtojmë që Sara është në pritje të ëmbël ku pritet të vie në jetë fëmiu i saj dhe reperit Bardhi./Indeksonline/