09:35 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Haradinaj: Dua, Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin tënd

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka uruar Dua Lipën për dy çmimet e fituara mbrëmë në ‘Grammy Awards’.

Haradinaj tha se Dua edhe njëherë e dëshmoi që me punë dhe talent, kalon çdo kufi, transmeton Indeksonline.

Kryeministri Haradinaj shtoi se Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin e Dua-s.

Postimi i plotë:

Dy herë fituese e çmimit prestigjioz Grammy Awards, Dua edhe njëherë e dëshmoi që me punë dhe talent, kalon çdo kufi. Urime Dua! Kosova është me fat që në botë, përfaqësohet me emrin tënd.

RH