17:08 / E Hënë, 20 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Këto janë fjalët e Ramush Haradinajt për vdekjen e vajzës së Çun Lajçit

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka shprehur pikëllimin e tij për vdekjen e vajzës së Çun Lajçit, Bunulinës.
Haradinaj ka shprehur ngushëllime familjes, e vevanërisht, mikut të tij, Çun Lajçit.

Ky është postimi i plotë:

Jam i prekur thellë nga humbja e një jete të re. Bubulina Çun Lajçi braktisi ëndërrat e jetës, prindërit dhe miqtë e saj.
Ishte fëmijë artistësh dhe vet aktore, nga e cila pritej shumë, por ajo e mbylli ciklin e jetës para kohe.
Ngushëllimet më të sinqerta për familjen, në veçanti për mikun tim, Çun Lajçin.
Bëhuni të fortë dhe ruani kujtimet për të.
RH